איך לבחור עו"ד ביטוח לאומי

מהם הדגשים שיש לשים לב אליהם בבחירת עו"ד ביטוח לאומי?

ביטוח לאומי כשמו כן הוא, תפקידו להוות את הביטחון של אזרחי ישראל במידה וייפגעו מתאונות עבודה, או שיחלו במחלות קשות שהם לא יוכלו להמשיך ולפרנס את עצמם ואת משפחתם. ישנם מקרים רבים שאזרחים נקלעים אליהם והם חייבים עזרה. יחד עם זאת אנו נתקלים במקרים רבים, אשר אותו גוף ממשלתי שאמור למעשה לסייע לאזרחי ישראל, מערימים לא מעט קשיים לקבלת הזכויות המגיעות להם, כך שיוכלו להתקיים בכבוד. תהליך זה, עשוי להיות ארוך ומורכב ביותר והבירוקרטיה רק מקשה עוד יותר. במקרים אלה, יש למצוא עורך דין ביטוח לאומי אשר בקיא בדיני הביטוח הלאומי. עו"ד זה, ילווה את ההליכים מול כל הגורמים הרלוונטיים, בכדי לוודא את הזכויות המגיעות לכם על פי חוק.

גם החוקים והתקנות, עוברים שינויים כאלה או אחרים מדי תקופה ויש להוכיח מעל כל צל של ספק, כי לאדם שנפגע בתאונה, ממחלה וכדומה, כי לאדם זה, אכן מגיעות כל הזכויות.  יש להשיג עורך דין ביטוח לאומי, עוד לפני שניגשים למוסד לביטוח לאומי בהגשת התביעה. אדם, אשר פונה אל הביטוח הלאומי ללא עו"ד המומחה בדיני הביטוח הלאומי, אינו יודע למה לצפות ואילו שאלות ישאלו אותו בוועדה הרפואית. זו הסיבה כי רק עו"ד הבקיא בתחום זה, יכין את הלקוחות המעוניינים להגיש תביעה אל הביטוח הלאומי ובדרך זו, יגדיל את סיכוייו לזכות בקצבה המגיעה לו.

אל תיפנו מאוחר לעו"ד המתמחה בדיני הביטוח הלאומי

פנייה מאוחרת מדי אל עורך דין ביטוח לאומי, עשויה לגרום לכישלון, היות ומה שניזוק בתחילת הדרך, ללא ייצוג של עו"ד בקיא בתחום זה, יחרוץ כישלון ומה שכבר נכתב בתחילת הדרך, יהיה קשה לתקן בהמשך. על עו"ד המתמחה בדיני ביטוח לאומי, לעמוד על כך, שהמוסד לביטוח לאומי יתייחס בתבונה אל נפגעים ונכים. עו"ד המייצג את נפגעי ביטוח לאומי, יסייע להם לקצר את ההליכים היות שהוא מתמחה בתחום על כל רבדיו.

ביטוח לאומי מתייחס בצורה רצינית אל נפגע שמגיע מיוצג ע"י עורך דין ביטוח לאומי למשל כאשר הוא מופיע עם לקוחותיו אל הוועדה הרפואית. יש לדעת, כי למבוטח קיימת זכות טיעון בפני הוועדה של המוסד לביטוח לאומי והיא כוללת את הזכות להיות מלווה ע"י עו"ד אשר יוכל לטעון בעבורו. עורך דין שבקיא ומנוסה בייצוג לקוחות בוועדה הרפואית של ביטוח לאומי, ימצא את שביל הזהב, גם אם זה כרוך באי נעימות מסוימת.

בחירת עו"ד לדיני ביטוח לאומי באמצעות המלצות ותיקים שזכה בהם

הניסיון וההצלחה של עורך דין ביטוח לאומי חשובים על מנת לבצע את הבחירה הנכונה. עו"ד שמתמחה בדיני הביטוח הלאומי וייצג שנים לקוחות ואף זכה להצלחה יהיה עוה"ד האידיאלי לייצוג מול הביטוח הלאומי. עו"ד ביטוח לאומי שיודע לעמוד על זכויות לקוחותיו ואפילו שישנה דחייה, הוא יגיש ערעור לוועדת הערער ואף יתבע את הביטוח הלאומי באמצעות ביה"ד לעבודה. מדובר על הליך שעשוי להיות עיקש היות והמוסד לביטוח לאומי ידוע  כמוסד לא קל שאינו נענה בקלות לתביעות של זכאים לקצבאות השונות, גם אם לפעמים מדובר בקצבה זמנית, עד שאותו נפגע יחלים ויחזור לעבודתו.

עו"ד יסייע לכם בהמצאת מסמכים רפואיים כגון צילומים, חוות דעת רופאים ודוחות נוספים של הרעת מצב עם הזמן, מה שיסייע בהוכחות לגבי מצב הנפגע. משרד עו"ד קן-דרור & הראל ושות' מתמחה שנים במקרים של דיני נזיקין, דיני עבודה, דיני ביטוח ועוד. ניתן לקבל ייעוץ במשרד שכבר צבר הצלחות רבות בתחומים אלה.

שתף עמוד:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print

יצירת קשר

    לכל שאלה חייגו:

    נגישות