סיפורי הצלחה

סיפורים הצלחה של לקוחותינו

  • תביעה בנושא סיעוד – נכה בן 78 במצב סיעודי פנה אל חברת הביטוח בתביעה להכרה במצבו ולקבלת גמלת סיעוד. חברת הביטוח דחתה את תביעתו, ביטלה את הביטוח הסיעודי וקבעה כי לא היה מתקבל לביטוח סיעודי אילולא הצהיר על מצבו הרפואי. לאחר מאבק עצמאי בן למעלה מ-7 שנים שלא הניב תוצאות, פנה התובע אל משרדנו. בעקבות התערבותנו, תביעתו הוכרה והוא קיבל את מלוא תגמולי הסיעוד להם היה זכאי, בתוספת ריבית והצמדה.
  • פיצוי בעקבות תאונות דרכים – לקוח משרדנו נפגע בתאונת דרכים כשרכב על אופנוע. כאשר ביקש לתבוע את תגמולי הביטוח המגיעים לו בעקבות התאונה מכוח פוליסות ביטוח תאונות אישיות בהראל (פיצוי בגין ימי אשפוז, שברים ובגין נכות צמיתה כתוצאה מהתאונה) דחתה חברת הביטוח את תביעתו בטענה שקיים חריג בפוליסה למקרים שאירעו כתוצאה מנהיגה ברכב דו גלגלי. במסגרת ההליכים מול חברת הביטוח ביקשנו וקיבלנו את טופס הצעת הביטוח אשר מולא ע"י נציגת חברת הביטוח במהלך שיחת טלפון עם המבוטח. מעיון בטופס זה עלה כי היה על הנציגה לשאול את המבוטח האם ברצונו לבטל את ההחרגה לנהיגה ברכב דו גלגלי אולם שאלה זו כלל לא נשאלה.  לאחר שטענו כי מדובר ברשלנות של חברת הביטוח במילוי ההצעה לביטוח וכי ככל שהמבוטח היה נשאל האם ברצונו לבטל את ההחרגה היה משיב עליה בחיוב, נאלצה חברת הביטוח לסגת בה מדחיית התביעה והמבוטח קיבל את תגמולי הביטול המגיעים לו. 
A bike lying on a street next to a car after accident, panorama
  • פנסיית נכות ומל"ל – לקוח שעבר פגיעה בעבודה בחודש 2/14. היה אצל עו"ד אחר שהגיש תביעות והתנהל כמעט שנתיים וחצי, ללא תוצאה. בהליך מול המוסד לביטוח לאומי הוכרה התביעה, נקבעו נכויות זמניות גבוהות מחודש 4/14 עד 11/17, וקיבל קצבת "נכה נזקק" לתקופה האמורה. כמו כן, תביעה לתשלום פנסיית נכות מול קרן "מנורה מבטחים" הוכרה במלואה למשך שנה וחלקית (50%) למשך שנתיים וחצי שלאחר מכן. לאחר ערר הועלתה דרגת אי הכושר, ופנסיית הנכות בהתאם, ל-100% לכל התקופה.
  • פיצויים לנפגעי תאונות דרכים – זוג לקוחות אשר עברו תאונת דרכים אשר לא הותירה נכות. חברת ביטוח התעקשה שאין שום ליקוי, והעבירה הצעות בסך אלפים בודדים של ₪, בהתאם לטענתם. בתיק הוגש כת"ת ובתום מו"מ בן מספר חודשים, למרות שאין ממצאי נכות או ספק נכות, שולמו פיצויים בסך 30,000 ₪ ללקוח ו-32,000 ש"ל לרעייתו. במשרד קן-דרור & הראל ושות' יש צירוף נדיר של בקיאות משפטית וניסיון ניהולי עשיר בחברות הביטוח. אלה מקנים לכם, הלקוחות, יתרון בתביעה מול חברות הביטוח ומשפרים את סיכוייכם לזכות בה.
  • פיצויי מחלות קשות – לקוח צעיר שטיפל עצמאית בהליך מכוח פוליסות מחלות קשות אשר ברשותו  למרות אירוע לבבי אותו עבר התנהל הלקוח עצמאית במשך מספר לא מועט של חודשים מול המבטחת, ללא הצלחה.לאחר שהעביר התיק לייצוגנו שולם לו פיצוי מחלות קשות בסך 350,000 ₪ עבור שתי הפוליסות.
  • תביעה בנושא סיעוד – תובע בן 78 נכה במצב סיעודי, בוטח במסגרת פוליסת קולקטיב "הסתדרות המורים". לאחר שנה פנה אל חברת הביטוח בתביעה להכרה במצבו כסיעודי, הזכאי לגמלת סיעוד. חברת הביטוח דחתה את תביעתו וקבעה כי לא היה מתקבל לביטוח סיעודי אילולא הצהיר על מצבו הרפואי. בנוסף הודיעה חברת הביטוח כי הינה מבטלת את הביטוח הסיעודי. התובע ניהל מאבק באופן עצמאי מול חברת הביטוח במשך למעלה מ- 7 שנים, ללא כל שינוי בעמדתם. התובע פנה אל משרדנו שייצג אותו בתביעה מול המבטחת. בעקבות טיפול משרדנו, תביעתו הוכרה והתובע קיבל את מלוא תגמולי הסיעוד להם היה זכאי בתוספת ריבית והצמדה.

שתף עמוד:

יצירת קשר

לכל שאלה חייגו: